Upcoming Events


There are no upcoming non-game events.

Standings

3B1
Team W L T PTS
QAS - WOODS 3 0 0 6
ASMP - SYKORA 2 1 0 4
ST SIMON - SOELL 2 2 0 4
ST JUSTIN - BERGMAN 2 2 0 4
ST MARK - BILGER 2 2 0 4
IC - SCHUBERT 1 0 0 2
SFA - CUSIMANO 1 1 0 2
SCL - SUELMANN 0 1 0 0
QAS - WILLIAMS 0 4 0 0
3B2
Team W L T PTS
ASMP - HARDIN 4 0 0 8
SCL - EGGLESTON 2 1 0 4
SMMA - VOLANSKY 2 2 0 4
OLF - NORTON 2 1 0 4
QAS - TATHAN 2 3 0 4
ST SIMON - MILSARK 1 2 0 2
ST JOE - ZIPPERICH 1 3 0 2
SFA - BZMARKO 1 3 0 2
3B3
Team W L T PTS
QAS - NUNLEY 3 0 1 7
ASMP - DINWIDDIE 2 1 0 4
ST JUSTIN - LALLY 2 1 0 4
ASMP - ROTH 1 2 0 2
IC - RICKERS 1 1 0 2
SCL - MURPHY 1 2 0 2
SMMA - FISCHER 1 2 0 2
OLF - ATZERT 0 2 1 1
3G1
Team W L T PTS
IC - WHITLOCK 2 0 1 5
ST SIMON - HAMES 2 1 1 5
SMMA - WRIGHT 2 1 0 4
QAS - WEBER 2 0 0 4
OLF - BROWN 2 2 0 4
SFA - HUSLEY 2 1 0 4
SCL - BODE 1 2 0 2
QAS - HENRY 1 2 0 2
ASMP - TUCKER 0 2 0 0
ST JUSTIN - TALLUER 0 3 0 0
3G2
Team W L T PTS
QAS - SCHMIDT 3 0 0 6
SCL - FUCHS 2 0 0 4
SCL - KORNFELD 2 1 0 4
OLF - ERXLEBEN 2 1 0 4
IC - COLEMAN 2 1 0 4
QAS - ELKING 2 2 0 4
ASMP - ALBRECHT 1 1 0 2
ST MARK - MEISSNER 1 2 0 2
ST JOE - GRELLNER 0 3 0 0
SMMA - WALTHERS 0 4 0 0
4B1
Team W L T PTS
ASMP - BECKER 4 0 0 8
SCL - WILLICK 3 0 0 6
OLF - CANADAY 3 0 0 6
QAS - PAYNE 2 2 0 4
ST SIMON - KING 2 3 0 4
ASMP - SELZER 2 3 0 4
ST MARK - MALONEY 1 3 0 2
ST SIMON - HOF 1 2 0 2
ST JUSTIN - RODRIQUEZ 1 3 0 2
SMMA - WALKENBACH 1 2 0 2
QAS - BAKER 1 3 0 2
4B2
Team W L T PTS
QAS - BARONI 3 0 0 6
SMMA - ALIVERNIA 2 0 0 4
OLF - BEREZOWSKI 2 1 0 4
SFA - ALBIN 1 0 1 3
QAS - ALLEN 1 2 0 2
SCL - KEIFER 0 1 2 2
SFA - BOECKMAN 1 2 0 2
SMMA - GUIDRY 1 1 0 2
ST JOE - WEST 0 2 1 1
ST JOE - NESSELHAUFF 0 2 0 0
4G1
Team W L T PTS
QAS - ADAIR 3 0 0 6
QAS - SEAWEL 3 1 0 6
ST SIMON - MEBRUER 2 1 0 4
OLF - PETERS 2 1 0 4
SMMA - HIGGINS 1 2 0 2
SCL - SPENCE 1 0 0 2
QAS - KESTERSON 1 1 0 2
SCL - PERUCCA 1 3 0 2
IC - HOEVEL 0 2 0 0
ASMP - BRANDT 0 3 0 0
4G2
Team W L T PTS
ST JUSTIN - MOSBY 3 0 1 7
SFA - LECROY 3 1 0 6
ST MARK - SHOGER 3 1 0 6
QAS - STEGE 2 1 0 4
OLF - YATES 2 2 0 4
ASMP - HARDIN 1 2 1 3
ST JOE - SCHMEIDER 1 1 1 3
SFA - FIHER 1 2 1 3
SCL - GREFFET 1 1 0 2
ST SIMON - KRUS 0 3 0 0
SMMA - DOWNEN 0 3 0 0
5B1
Team W L T PTS
QAS - SIMOKAITIS 4 0 0 8
QAS - BRADLEY 4 0 0 8
ST JUSTIN - FAGEN 2 1 0 4
ST SIMON - SMITH 1 2 0 2
OLF - DIXON 1 2 0 2
SCL - LAUBER 0 2 0 0
ST MARK - SANNEMAN 0 2 0 0
ST JOE - REITZEL 0 3 0 0
5B2
Team W L T PTS
ST MARK - GALBRAITH 3 1 0 6
ST JUSTIN - TALLEUR 2 1 0 4
QAS - GEROSKI 2 1 0 4
SCL - CAHILL 2 1 0 4
SMMA - SEAGO 1 3 0 2
QAS - JONES 0 3 0 0
5B3
Team W L T PTS
SMMA - DUKE 4 0 0 8
ASMP - ALTHAGE 2 2 1 5
QAS - HOGG 2 1 0 4
ST SIMON = SCHWARTZ 2 1 0 4
OLF - ERVIN 2 1 0 4
OLF - LUCAS 1 2 1 3
SFA - RIKE 0 3 0 0
IC - CHEANEY 0 3 0 0
5G1
Team W L T PTS
SCL - WALSH 3 0 0 6
ST JUSTIN - LALLY 3 1 0 6
QAS - THOMAS 3 2 0 6
SMMA - HANAK 2 2 0 4
OLF - JOKERST 2 1 0 4
SMMA - ST JOHN 1 4 0 2
ST JOE - WOODS 0 4 0 0
5G2
Team W L T PTS
ASMP - HARRIS 3 0 0 6
QAS - KRAFT 3 0 0 6
SCL - STECHER 2 2 0 4
SFA - BRESNAN 1 1 0 2
QAS - BRUNNER 1 2 0 2
SMMA - LEVITT 0 0 0 0
ST JOE - SLAVENS 0 2 0 0
IC - ESCOBAR 0 3 0 0
6B1
Team W L T PTS
IC - SCHUBERT 3 0 0 6
ST MARK - DORMIER 2 1 0 4
SCL - KNOX 1 0 0 2
QAS - LUETHEN 1 2 0 2
ST SIMON - ROTH 0 2 0 0
QAS - KESTERSON 0 2 0 0
6B2
Team W L T PTS
SMMA - LAWLER 3 0 0 6
ST JUSTIN - RODRIQUEZ 3 0 0 6
SFA - RITZEL 3 1 0 6
SCL - GREFFET 1 1 0 2
SMMA - WRIGHT 1 3 0 2
ASMP - GARDNER 1 2 0 2
ST JOE - SCHMEIDER 0 2 0 0
OLF - NEUBECK 0 3 0 0
6B3
Team W L T PTS
ST JOE - RALSTON 3 0 0 6
SCL - FITZGERALD 2 0 0 4
OLF - BROWN 2 1 0 4
QAS - POLITTE 2 1 0 4
QAS - HULSEY 1 1 0 2
IC - SCHER 1 2 0 2
SFA - ROHFLING 0 3 0 0
ST JOE - PATE 0 3 0 0
6G1
Team W L T PTS
ASMP - BRANDT 3 0 0 6
IC - SANDERS 2 1 0 4
OLF - HAWKINS 2 1 0 4
QAS - DIESENROTH 1 1 0 2
QAS - LUDWIG 0 2 0 0
ST JOE - HUNT 0 3 0 0
6G2
Team W L T PTS
SCL - PATRICK 3 0 0 6
SFA - ABERNATHY 3 1 0 6
ST JUSTIN - LACINY 2 1 0 4
SMMA - LIEBER 2 1 0 4
ST MARK - MALONEY 0 4 0 0
ST SIMON - LARKIN 0 3 0 0
7B1
Team W L T PTS
QAS - ANDERSON 2 0 0 4
ST JUSTIN - HEIL 2 1 0 4
SCL - WALSH 1 0 0 2
SMMA - HIGGINS 1 1 0 2
ST SIMON - ROTH 1 1 0 2
ASMP - HARRIS 1 1 0 2
QAS - FISHER 1 1 0 2
ST MARK - NEWCOME 1 2 0 2
QAS - BLACK 0 1 0 0
SFA - LUMSDEN 0 2 0 0
7B2
Team W L T PTS
ASMP - HEBENSTREIT 2 0 0 4
IC - BRANNAM 2 0 0 4
ST JOE - HOLMAN 2 1 0 4
SFA - SOELL 2 2 0 4
ST SIMON - HOF 1 0 0 2
ST JOE - HICKERSON 1 0 0 2
SMMA - TORRENCE 1 2 0 2
OLF - ERVIN 0 1 0 0
PCA - PRIEST 0 2 0 0
QAS - BAKER 0 3 0 0
7G1
Team W L T PTS
QAS - SMITH 3 1 0 6
ST JUSTIN - FAGAN 2 0 0 4
ST MARK - SHOGER 2 1 0 4
OLF - KRODINGER 1 2 0 2
ST JOE - POGUE 1 2 0 2
SMMA - BLUMENKEMPER 0 3 0 0
7G2
Team W L T PTS
ASMP - DAVIS 2 0 0 4
QAS - SCHNUR 2 0 0 4
SCL - KEIFER 1 0 0 2
ST SIMON - KING 0 1 0 0
SMMA - TORRENCE 0 2 0 0
SFA - NOVAK 0 2 0 0
8B1
Team W L T PTS
SCL - LAUBER 3 0 0 6
QAS - KESTERSON 3 0 0 6
ST SIMON - CHASTONAY 2 1 0 4
SCL - ETZEL 2 2 0 4
SMMA - LEIBER 0 4 0 0
ASMP - PICHA 0 3 0 0
8B2
Team W L T PTS
ST JOE - SELL 4 0 0 8
QAS - SCHLUETER 4 0 0 8
SFA - WHITMAN 3 0 0 6
ST JUSTIN - WILKE 2 1 0 4
ASMP - WEIGHT 2 2 0 4
ST MARK - MEISSNER 1 2 0 2
OLF - ANDRESCAVAGE 1 3 0 2
IC - DAWIDOWSKI 1 3 0 2
ST SIMON - STAUB 0 3 0 0
ST JOE - CHAPMAN 0 4 0 0
8G1
Team W L T PTS
SCL - KNOX 3 0 0 6
ST MARK - MALONEY 3 1 0 6
QAS - SEPPI 2 1 0 4
ST JOE - SWEENEY 2 2 0 4
ASMP - DAVIS 0 2 0 0
ST SIMON - GOLDBECH 0 4 0 0
8G2
Team W L T PTS
SMMA - HOUSTON 3 0 0 6
SCL - DRAZEN 2 0 0 4
OLF - YATES 2 1 0 4
ST JUSTIN - O'NEILL 2 1 0 4
ST JOE - ROHE 1 2 0 2
SMMA - VOEGTLI 1 2 0 2
ST SIMON - SCHWARTZ 0 2 0 0
IC - FITZGERALD 0 3 0 0

Results

3G2
Sunday, January 26, 2020
SMMA - WALTHERS 5
ST MARK - MEISSNER 8
Sunday, January 19, 2020
ST JOE - GRELLNER 4
QAS - SCHMIDT 12
8G1
Saturday, January 25, 2020
ST SIMON - GOLDBECH 0
SCL - KNOX 2
Sunday, January 19, 2020
SCL - KNOX 37
ST MARK - MALONEY 28
8B1
Saturday, January 25, 2020
SCL - LAUBER 51
ST SIMON - CHASTONAY 40
Saturday, January 25, 2020
SCL - ETZEL 34
SMMA - LEIBER 32
6B1
Sunday, January 19, 2020
QAS - KESTERSON 27
IC - SCHUBERT 31
Sunday, January 19, 2020
SCL - KNOX 36
ST MARK - DORMIER 27
4B2
Sunday, January 19, 2020
SFA - BOECKMAN 17
OLF - BEREZOWSKI 14
Sunday, January 19, 2020
ST JOE - WEST 16
SCL - KEIFER 16
5B2
Sunday, January 19, 2020
QAS - JONES 8
ST MARK - GALBRAITH 29
Sunday, January 19, 2020
SMMA - SEAGO 23
QAS - GEROSKI 16
3B1
Sunday, January 19, 2020
ST MARK - BILGER 10
QAS - WILLIAMS 6
Sunday, January 19, 2020
ST JUSTIN - BERGMAN 5
QAS - WOODS 20
3G1
Sunday, January 19, 2020
SCL - BODE 4
OLF - BROWN 5
Saturday, January 18, 2020
OLF - BROWN 4
IC - WHITLOCK 14
4G2
Sunday, January 19, 2020
SFA - FIHER 14
ASMP - HARDIN 22
Sunday, January 19, 2020
ST JOE - SCHMEIDER 0
SCL - GREFFET 19
6B2
Sunday, January 19, 2020
SMMA - WRIGHT 21
SFA - RITZEL 29
Sunday, January 19, 2020
OLF - NEUBECK 16
SMMA - LAWLER 33
5G1
Sunday, January 19, 2020
SCL - WALSH 20
SMMA - ST JOHN 3
Saturday, January 18, 2020
ST JOE - WOODS 6
OLF - JOKERST 10
5B3
Sunday, January 19, 2020
OLF - LUCAS 4
SMMA - DUKE 25
Saturday, January 18, 2020
IC - CHEANEY 8
ST SIMON = SCHWARTZ 27
4G1
Sunday, January 19, 2020
QAS - ADAIR 18
ST SIMON - MEBRUER 10
Saturday, January 18, 2020
SCL - PERUCCA 4
SMMA - HIGGINS 13
5B1
Sunday, January 19, 2020
ST MARK - SANNEMAN 19
OLF - DIXON 23
Saturday, January 18, 2020
QAS - BRADLEY 20
SCL - LAUBER 13
8B2
Sunday, January 19, 2020
ST MARK - MEISSNER 39
ST JOE - CHAPMAN 18
Sunday, January 19, 2020
ASMP - WEIGHT 56
OLF - ANDRESCAVAGE 50
3B3
Sunday, January 19, 2020
ST JUSTIN - LALLY 8
QAS - NUNLEY 21
Saturday, January 18, 2020
OLF - ATZERT 6
SCL - MURPHY 22
8G2
Sunday, January 19, 2020
SMMA - HOUSTON 28
SMMA - VOEGTLI 18
Saturday, January 18, 2020
ST SIMON - SCHWARTZ 14
OLF - YATES 33
6B3
Saturday, January 18, 2020
QAS - POLITTE 22
QAS - HULSEY 13
Saturday, January 18, 2020
SFA - ROHFLING 9
ST JOE - RALSTON 31
6G1
Saturday, January 18, 2020
ST JOE - HUNT 14
OLF - HAWKINS 23
Saturday, January 18, 2020
IC - SANDERS 15
ASMP - BRANDT 24
5G2
Saturday, January 18, 2020
SCL - STECHER 9
ASMP - HARRIS 17
Saturday, January 18, 2020
IC - ESCOBAR 2
QAS - BRUNNER 4
3B2
Saturday, January 18, 2020
OLF - NORTON 23
SFA - BZMARKO 6
Saturday, January 18, 2020
SCL - EGGLESTON 8
ASMP - HARDIN 23
4B1
Saturday, January 18, 2020
SMMA - WALKENBACH 8
ST JUSTIN - RODRIQUEZ 9
Saturday, January 18, 2020
OLF - CANADAY 19
ST SIMON - HOF 13
6G2
Saturday, January 18, 2020
SMMA - LIEBER 11
SFA - ABERNATHY 12
Saturday, January 18, 2020
SCL - PATRICK 21
ST MARK - MALONEY 8